Zviedrijas hokeja izlasei ceturtdaļfināla mačs pret Latvijas valstsvienību nebūs viegls, jo šai komandai parasti labi spēlē vārtsargi, kā arī tai ir laba līmeņa aizsardzība, sacīja Zviedrijas vārtsargs Anders Nīlsens.

"Viņiem parasti ir ļoti labi vārtsargi un laba aizsardzības spēle," portālā "expressen.se" citēts Nīlsena teiktais. "Viņiem ir daudz spēlētāju no KHL, tāpēc spēle nebūs viegla. Būs smaga cīņa."

"Latvija ir izdarījusi labu darbu," sacīja Mikaels Baklunds. "To pierāda rezultāts pret Kanādu. Tā ir komanda, kas smagi strādā, un tai ir labs treneris, Mums jābūt gataviem."

Savukārt Patriks Hornkvists piebilda, ka līdz ar ceturtdaļfinālu pasaules čempionātā sākas visa jautrība. "Mums ceturtdien jābūt gataviem un uzlādētiem," viņš uzsvēra.

Latvijas un Zviedrijas izlašu duelis pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā risināsies ceturtdien pulksten 21:15 pēc Latvijas laika.