Francijā notiekošajā pasaules čempionātā kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratonā 18. vietu sieviešu konkurencē izcīnīja Latvijas sportistes Lelde Ardava, informēja "Rietumu – Delfin" preses sekretārs Toms Markss.

Pasaules MTB čempionātā startēja trīs "Rietumu – Delfin" sportisti – esošais Eiropas čempions Pēters Prūss, kā arī Uldis Ālītis un Lelde Ardava.

Labāko rezultātu sasniegt izdevās Ardavai, kura sieviešu elites sacensībās 70 kilometru garajā distancē izcīnīja 18. vietu 56 dalībnieču konkurencē. Ardavas rezultāts trasē bija četras stundas 26 minūtes un 56 sekundes. Uzvarētājai Jolandai Nefai no Šveices latviešu sportiste smagajā trasē zaudēja 30 minūtes un 2 sekundes.

Vīriešu konkurencē, kur uzvaru svinēja portugālis Tjago Ferreira, no "Rietumu – Delfin" vīriem finišu sasniedza Uldis Ālītis, kuram 73. vieta 145 sportistu konkurencē. Uldis 80 kilometru garajā trasē pavadīja 4 stundas 39 minūtes un 31 sekundi. Prūss finišu nesasniedza.