"ASK/Zemgale" trešdien Jelgavā ar cīnījās neizšķirti 4:4 ar virslīgas turnīra līderiem "Rīga 2000" hokejistiem Latvijas čempionāta spēlē.
Līdz pirmās trešdaļas 13. minūtei "ASK/Zemgale" izvirzījās vadībā ar 4:0, taču "Rīga 2000" līdz otrā perioda izskaņai panāca izlīdzinājumu. Pēdējā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Latvijas čempionāts hokejā, virslīga:

"ASK/Zemgale" - "Rīga 2000" 4:4 (4:1, 0:3, 0:0)

Vārtus guva: Smirnovs (03:46, Pujāts), M. Širokovs (07:20, Pujāts, Brencis), Brencis (10:30, sk. vair.), Smirnovs (12:01, Siļčonoks, Pujāts, sk. vair.) - Beresņevs (13:25), Ozoliņš (22:37, Romanovskis, Galuzo), Pančenko (28:57), Cibulis (35:02, Hromčenkovs, Dzirvinskis)

Soda minūtes: 16' - 18'

Skatītāji: 1100.