Latvijas uzņēmējam Valērija Belokoņam piederošais Anglijas Čempionāta līgas futbola klubs "Blackpool" pirmdien, 3.septembrī ceturtās kārtas spēlē ar 2:1 (0:0) pārspēja "Hull City".
Pirmajā puslaika neviena no pusēm nespēja gūt vārtus, taču spēles 47.minūtē Tailors-Flečers izvirzīja vadībā blakpūliešus, tomēr jau pēc trim minūtēm Ešbijs panāca neizšķirtu 1:1.

Kad jau likās, ka spēle tā arī beigsies ar neizšķirtu rezultātu, kompensācijas laikā uzvaras vārtus "Blackpool" labā guva Burgess, izraujot uzvaru ar 2:1.

Kaspars Gorkšs spēli sāka pamatsastāvā, taču 75.minūtē tika nomainīts, jo sadursmē ar pretinieku spēlētāju pārsita uzaci.

Pēc šās spēles "Blackpool" Čempionāta līgas turnīra tabulā ar četrās spēlēs izcīnītiem 7 punktiem ieņem 8.vietu 24 komandu konkurencē.

Nākamo spēli "Blackpool" aizvadīs sestdien, 15.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar "Burnley" futbolistiem, kas šobrīd atrodas 13.vietā.