Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošais Anglijas klubs "Blackpool" sestdien, 29.septembrī, Čempionāta līgas .kārtas spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar līgas līderiem "Watford" futbolistiem.
"Watford" pirmie guva vārtus, kad spēles 41.minūtē precīzs no soda sitiena bija Adams Džonsons.

Rezultāta izlīdzinājumu blekpūlieši panāca spēles 73.minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Vess Hūlehens.

Kaspars Gorkšs laukumā devās pamatsastāvā un aizvadīja visu spēli.

Kā portālam "Delfi" pastāstīja "Blackpool" kluba direktors Normunds Malnačs, šoreiz spēle bijusi grūta, un lielāko spēles daļu dominējuši vatfordieši, tomēr blekpūlieši spēlējuši ar lielu pašatdevi, tāpēc arī izdevies panākt labvēlīgu rezultātu, par kādu var uzskatīt neizšķirtu pret līgas līderi.

Pēc šās spēles "Blackpool" Anglijas Čempionāta līgas turnīra tabulā ar astoņās spēlēs izcīnītiem 11 punktiem ieņem 10.vietu.

Nākamo spēli "Blackpool" aizvadīs 2.oktobrī, kad Čempionāta līgas spēlē izbraukumā tiksies ar "Coventry City".