Tiesības spēlēt Anglijas futbola Pirmās līgas "play off" finālā izcīnīja latviešu futbolista Kaspara Gorkša pārstāvētā komanda "Blackpool", kas sestdien uzveica "Oldham Athletic" futbolistus – 3:1, bet divu spēļu summā uzvarēja ar rezultātu 5:2 un finālā tiksies ar "Yeovil" futbolistiem.
Lai gan pirmajā puslaikā dominējuši "Oldham Athletic" futbolisti, pirmos vārtus spēles 28.minūtē guva blekpūlietis Keits Sauterns, kurš raidīja bumbu vārtos aptuveni no 20 metru distances pēc individuāla gājiena, no Blekpūles vēstīja portāla "Delfi" sporta redaktors Oskars Morozovs.

Līdz pirmā puslaika beigām tika gūti vēl četri vārti, taču visās situācijās vārtu guvēji bija aizmugures stāvoklī un rezultāts nemainījās.

Otrā puslaika sākumā vārtus guva Oldhemas futbolisti, taču arī šie vārti netika ieskaitīti. Savukārt "Blackpool" futbolisti otrā puslaika vidū spēja palielināt savu pārsvaru, kad pēc teicamas piespēles vārtus guva Endijs Morels, kurš izskrējis viens pret vārtsargu un pārsitis bumbu viņam pāri.

Spēles 83.minūtē vārtus izdevās gūt arī Oldhemas futbolistiem, kuru raidītā buma vispirms atsitusies pret vārtu pārliktni un tad pret zemi.

Savukārt spēles kompensācijas laikā trešos vārtus Blekpūles kluba labā guva Keigans Pārkers, kurš, ieskrienot soda laukumā pa liektu trajektoriju raidīja bumbu tālajā vārtu stūrī.

"Delfi" sporta redaktors norādīja, ka kopumā spēle bijusi mierīga ar retiem uzplaiksnījumiem un spēles gaita neesot apstiprinājusi minējumus, ka Anglijas pirmās līgas līmenis esot augstāks nekā Latvijas čempionāta līmenis.

Kaspars Gorkšs spēlei nebija pieteikts.

Anglijas futbola Pirmās līgas finālā "Blackpool" tiksies ar "Yeovil" futbolistiem, kuri piektdien otrā pusfināla atbildes spēlē uzveica "Nottingham Forest" futbolistus. Uzvarētāji iegūs tiesības spēlēt Anglijas čempionāta līgā.