Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla piektajā spēlē Kolorādo "Avalanche" pirmdien savā laukumā ar 2:1 papildlaikā pārspēja Sentlūisas "Blues", sērijā uzvarot ar 4:1.
Finālā "Avalanche" sacentīsies ar Ņūdžersijas "Devils" vai Pitsburgas "Penguins". Pašlaik sērijā ar 3:1 vadībā ir Stenlija kausa īpašnieki "Devils" hokejisti. Sērijas piektā spēle notiks otrdien viņu laukumā.

Pirmdienas spēlē Denverā rezultātu atklāja Milans Hejduks. Tas notika otrā perioda 12.minūtē, kad tika sekmīgi realizēts vairākums. Pēc nedaudz vairāk nekā divām minūtēm "Blues" pārstāvis Braiss Salvadors atjaunoja neizšķirtu. Tā arī beidzās spēles pamatlaiks.

Uzvaras vārtus jau 24 sekundes pēc finālsvilpes guva Džo Sakiks, kuram skaitliskā vairākuma realizēšanā asistēja arī Alekss Tanguja un Robs Bleiks - 2:1. Par rezultatīvām piespēlām gan tās grūti nosaukt, jo Sakiks ripu ieguva pēc tam, kad to pēc Tangujas metiena atvairīja "Blues" vārtsargs Brents Džonsons.

Sakikam šis jau bija devītais vārtu guva šajā Stenlija kausa izcīņā.