Dramatiskā spēlē otro uzvaru FIBA Eirolīgas D grupas izbraukuma spēlē izcīnījis Ainara Zvirgzdiņa, Ievas Kubliņas un Anetes Jēkabsones-Žogotas klubs Maskavas "Dinamo", pārspējot "Faenza" vienību 68:65.
Aprīlī "Dinamo" pārspēja Itālijas klubu divas reizes un izcīnīja FIBA Eiropas kausu, Anetei Jēkabsonei-Žogotai kļūstot par izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju.

Faencā "dinamietes" sagaidīja cīņa gan ar mājiniecēm, gan viņu sevišķi skaļajiem atbalstītājiem. Pirmajā ceturtdaļai aizritot līdzīgā cīņā, otrās desmitminūtes sākumā Kubliņas sekmīgā darbība pie pretinieču groza izvirzīja viešņas vadībā 25:16. Vājā metienu precizitāte neļāva pārsvaru noturēt un līdz pārtraukumam mājinieces atjaunoja līdzvaru 29:29.

"Dinamo" atjaunoja vadību, noturot to līdz trešās ceturtdaļas vidum, kad iniciatīva pārgāja Faencas kluba rokās. Mājinieču iekrāto sešu punktu pārsvaru noslēdzošās desmitminūtes vidū sāka deldēt Kubliņa, iekarojot sāncenšu grozu no perimetra, groza apakšas un soda metienu līnijas. Piebalsojot Beilsai, divas minūtes pirms pamatlaika beigām, Faencas pārākums tika gandrīz likvidēts 64:65. Nākamās 105 sekundes komandas punktus gūt nespēja, līdz tablo rādot 0:20, vēl vienu metienu realizēja Kubliņa 66:65! Faenca savu iespēju izšķērdēja, spēlei punktu pieliekot Jēkabsones divpunktu guvumam.

Ieva Kubliņa spēlēja 38 minūtes, guva 24 punktus (2p 6/12, 3p 2/5, 1p 6/7) un izcīnīja 8 bumbas zem groziem. Anete Jēkabsone-Žogota spēlēja 37 minūtes, guva 14 punktus (2p 4/15, 3p 1/5, 1p 3/4) un izcīnīja 5 atlēkušās bumbas.

Citā D grupas spēlē Valensijas "Ros Casares" izbraukumā pieveica Anetes un Ievas bijušo klubu "USO Mondeville" 77:61.

J grupas spēlē uzvaru svinēja Zanes Tamanes un Lienes Jansones klubs "Hondarribia Irun", savā laukumā pieveicot Ilzes Zeķītes bijušo klubu "Rhondda Rebels" 77:43. Zane Tamane laukumā devās uz maiņu, spēlēja 18 minūtes, guva 15 punktus (2p 7/12, 1p 1/4), izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un bloķēja 3 pretinieču metienus. Liene Jansone laukumā devās uz maiņu, spēlēja 20 minūtes, guva 12 punktus (2p 6/16) un izcīnīja 4 bumbas zem groziem.