Latvijas sieviešu florbola valstsvienība pirmdien Rīgā "Skonto" hallē ar 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) pārliecinoši pieveica Vācijas izlasi pasaules čempionāta spēcīgāko komandu divīzijas spēlē 2. apakšgrupā.
Uzvara Latvijas izlasei ir ļoti nozīmīga, lai grupas turnīra noslēgumā nepaliktu pēdējā vietā, kas draud ar vienu izšķirošu spēli par tiesībām saglabāt vietu A divīzijā.

Latvijas florbolistes spēli sāka apņēmīgi, un jau 3. minūtē Zanda Lauberte izvirzīja laukuma saimnieces vadībā, bet trešdaļas vidū Sintija Rukmane panāca 2:0.

Otrajā trešdaļā Ieva Krauze nostiprināja Latvijas pārsvaru, bet mača pēdējās piecās minūtēs Baiba Juruša un Zanda Kundziņa panāca 5:0.

Rudīte Danovska Latvijas vārtos atvairīja visus 15 metienus, tajā skaitā deviņus pēdējā trešdaļā. Latvijas florbolistes pa vārtiem meta 24 reizes.

Jau ziņots, ka otrajā A-2 grupas spēlē pirmdien Zviedrijas izlase ar 2:1 pārspēja Šveici.

Nākamo spēli A-2 grupā Latvijas valstsvienība aizvadīs otrdien, kad plkst. 18 tiksies ar zviedrietēm.

Pasaules čempionāta florbolā A divīzijas turnīra tabulas (spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, gūtie un zaudētie vārti, punkti):