Latvijas florbola izlase trešdien Čehijas galvaspilsētā Prāgā notiekošajā pasaules florbola čempionāta astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 6:1 sagrāva Slovākijas valstsvienību.

Latvijas florbolistu pretinieki ceturtdaļfinālā būs viena no pasaules spēcīgākajām komandām Zviedrija, kas izcīnīja pirmo vietu B apakšgrupā. Šis mačs notiks piektdien.

Mačā pret Slovākiju pa diviem vārtiem guva Klāvs Jansons un Edžus Ceriņš, bet mača izskaņā tukšos vārtus meta Pēteris Trekše un Rolands Kovaļevskis. Savukārt vārtsargs Jānis Salcevičs atvairīja 18 no 19 pretinieku metieniem.

Līdz ar to Latvijas florbolisti pēc četru gadu pārtraukuma atgriezīsies pasaules astoņu vadošo komandu pulkā. Iepriekšējā čempionātā Rīgā Latvijas valstsvienība ierindojās tikai 10. pozīcijā.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu maču aprakstu.