Latvjas karate kluba "Ippon.lv" sportisti no jaunās sezonas pirmajām sacensībām Somijā atveduši septiņas medaļas, informē Latvijas Karate federācija.

"Finnish Open 2014", kas risinājās Somijas pilsētā Tamperē, pulcēja sportistus no Somijas, Igaunijas, Zviedrijas, Latvijas, Turcijas un cīņas par medaļām bija sīvas.

Latvijas karate klubu pārstāvēja septiņi sportisti, kas izcīnīja septiņas dažāda kaluma medaļas.

Uzvaru turnīrā izcīnīja Marija Luīze Muižniece - 1.vieta kategorijā 12-13 gadi līdz 45 kg un 1.vieta vecākajā kategorijā 14-15 gadi līdz 47 kg. Andrejam Ozerovam 1.vieta kategorijā līdz 84 kg un 2.vieta kategorijā OPEN.
 Igors Ļesnikovs uzvarēja kategorijā 12-13 gadi +55 kg.

Ņikitam Orlovam 2.vieta kategorijā KATA 12-13 gadi, bet Diānai Rozenbergai 3.vieta kategorijā 14-15 gadi +55 kg.

Pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Danam Savickim - 4.vieta kategorijā 16-17 gadi līdz 68 kg un 5.vieta kategorijā 16-17 gadi OPEN klasē. Soli no medaļas Nikita Orlovs palika kategorijā "Kumite" 12-13 gadi līdz 45 kg - 4.vieta.