Latvijas sportiste Ieva Melle izcīnījusi bronzas medaļu reitinga turnīrā paralimpiskā loka šaušanā, kas risinājās Čehijā, informē Latvijas loka šaušanas federācija.

Turnīrā startēja vēl viens Latvijas sportists Gints Jonasts.

Pēc kvalifikācijas sacensībām vingrinājumā "FITA" Gints Jonasts izcīnīja 10. vietu, Ieva Melle - 5. vietu, bet "MIX" komandu turnīru cīņās Latvijas sportisti ieguva 9. vietu.

Individuālajā startā Gints Jonasts ar 4:6 zaudēja Holandes pārstāvim ieņemot 9. vietu, bet Ieva Melle ceturtdaļfinālā ar 6:4 uzvarēja čehieti un izcīnīja vietu pusfinālā.

Pusfinālā diemžēl Ieva piedzīvoja zaudējumu ukrainietei ar rezultātu 0:6, bet finālā ar 6:2 uzvarēja citu Ukrainas sportisti un izcīnīja bronzas godalgu.