Latvijas vīriešu U-19 florbola izlase Zviedrijas pilsētā Vekšē notiekošo pasaules čempionātu sākusi ar zaudējumu pašreizējiem bronzas medaļniekiem čehiem – 5:11.

Otrajā trešdaļā Latvija bija vadībā ar 4:2, bet pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāts vēl bija neizšķirts 5:5. Trešajā periodā Čehijas florbolisti dominēja laukumā, guva sešus vārtus pēc kārtas un sakāva Latviju.

Par labāko starp latviešiem atzina Krišu Treimani, kurš izcēlās ar perfekti izpildītu "bullīti". Vēl vārtus Latvijai guva Emīls Birķis, Klāvs Ozoliņš, Kristers Eglītis un Edgars Puriņš.

Turnīra turpinājumā 4. maijā Latvijas pretinieki būs šveicieši, bet 5. maijā mūsu puiši krustos nūjas ar poļiem.