Latvijas hokeja izlases vārtsarga Sergeja Naumova pārstāvētais Krievijas superlīgas klubs Sanktpēterburgas "SKA" šodien valsts čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:3 piekāpās Novokuzņeckas "Metallurg" vienībai.
Naumovs spēli aizvadīja labā līmenī, vairākas reizes glābjot komandu no vārtu zaudējuma.

Savukārt vēl viena Latvijas vārtsarga Pētera Skudras pārstāvētais Kazaņas "Ak Bars" savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja Latvijas speciālista Leonīda Beresņeva trenēto Habarovskas "Amur".

Skudra laukumā aizvadīja visas 60 minūtes. "Amur" rindās spēlējošais Latvijas izlases uzbrucējs Leonīds Tambijevs mača protokolā atzīmējās ar divām soda minūtēm.