Nacionālās Hokeja līgas aizvadītās nakts spēlēs laukumā devušies arī Sandis Ozoliņš un Kārlis Skrastiņš. Krietni labāk veicies Skrastiņa Kolorado „Avalanche”, kas izbraukumā neatstāja ne mazāko cerību Edmontonas „Oilers” - 7:1. Savukārt Anaheimas „Mighty Ducks” izbraukumā atzina Detroitas „Red Wings” pārākumu - 2:3.
Skrastiņš spēlē pret „Oilers” laukumā pavadīja nepilnu 21 minūti, pie punktu guvuma netika, ne reizi nemeta pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu +1. „Lavīnām” šajā spēlē trīs rezultativitātes punktus (2+1) nopelnījuši Milans Hejduks un Džons-Maikls Lils.

Arī Sandim Ozoliņam nav izdevies tikt pie rezultativitātes punktiem spēlē Detroitā. Viņš laukumā pavadījis 20 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, lietderības koeficients neitrāls.

Uzvaras gājienu turpina Otavas „Senators”, kuri, izbraukumā pārspējot Tampabejas „Lightning” ar rezultātu 4:1, izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas. Vēl vienā spēlē Kolumbusas „Blue Jackets” savā laukumā ar 4:1 pārspēja Sanhosē „Sharks”.