Latvijas orientēšanās sporta pārstāve Sandra Grosberga trešdien izcīnīja 22.vietu Bulgārijā notiekošā pasaules junioru čempionāta garajā distancē.

Grosberga 7,2 kilometrus garo distanci veica vienā stundā, 21 minūtē un 53 sekundēs, no uzvarētājas norvēģietes Gunvores Heidālas atpaliekot par 13 minūtēm un 38 sekundēm.

Tikmēr 38.vietā ierindojās Līga Valdmane, kamēr Marta Jansone finišēja 64.pozīcijā.

Kopumā finišēja 115 atlētes.

Savukārt puišu konkurencē Latvijas sportisti uzrādīja pieticīgus rezultātus, jo vislabāk veicās Alvim Reinsonam, kuram 68.vieta.

Par pasaules čempionu tika kronēts zviedrs Antons Jūhansons, kurš 10,2 kilometru garo distanci veica vienā stundā, 15 minūtēs un 17 sekundēs, bet Reinsons no viņa atpalika par 21 minūti un 15 sekundēm.

Tikmēr Rūdolfs Zērnis bija 70.vietā, bet Mikus Puriņš ierindojās 76.pozīcijā, savukārt Daniels Kārkliņš bija 90.vietā.

Puišu konkurencē finišu sasniedza 150 sportisti.

Jau vēstīts, ka pirms tam sprinta distancē otrdien vislabāk veicās Valdmanei, kura ieguva 43.vietu.

Čempionāta turpinājumā piektdien un sestdien risināsies sacensības vidējā distancē, bet čempionāts noslēgsies svētdien ar stafetēm.