Latvijas vīriešu florbola izlase otrdien, 6. decembrī, pasaules čempionātā Rīgā priekšsacīkšu pēdējā spēlē cīnījās neizšķirti 5:5 ar Norvēģiju, tādējādi B grupā paliekot ceturtajā vietā un izslēgšanas turnīrā sev pretiniekos iegūstot Dāniju.

Tagad Latvija jau trešdienas vakarā pulksten 19:30 spēlēs pret Dāniju. Savukārt šī pāra uzvarētājs pēc tam ceturtdienas vakarā spēlēs pret pasaules vicečempioniem Somiju. Tikmēr Norvēģija pēc neizšķirta palika trešā B grupā un ieguva teorētiski vieglākus pretiniekus izslēgšanas turnīrā - pirmajā kārtā norvēģi tiksies ar Slovākiju, bet šī dueļa uzvarētājs ceturtdaļfinālā spēlēs pret Šveici. $duelID=537;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Latvijai, lai iegūtu teorētiski ērtākus pretiniekus nākamajās spēlēs, mačā obligāti vajadzēja tikai uzvaru. Latvijas izlase spēles gaitā trīs reizes bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, ko tomēr nenosargāja. Norvēģija sev izdevīgo neizšķirtu panāca pēdējā minūtē, kad nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Latvijas izlases sastāvā vārtus guva Arturs Jurševskis, Toms Akmeņlauks, Morics Krūmiņš, Mikus Valpēters un Artis Raitums. Par labāko šajā spēlē Latvijas izlases rindās atzina Moricu Krūmiņu.