Latvijas peldētājs Uvis Kalniņš trešdien pasaules čempionāta 100 metru brīvā stila distancē ieņēma 44.vietu.

Kalniņš priekšsacīkstēs finišēja pēc 50,46 sekundēm, par 2,32 sekundēm atpaliekot no Francijas peldētāja Viljama Meināra, kurš uzrādīja labāko rezultātu.

Tikmēr vēl viens Latvijas pārstāvis šajā disciplīnā Ivars Akmentiņš ar rezultātu 51,89 sekundes ierindojās 52.vietā 105 sportistu konkurencē. Akmentiņš Meināram zaudēja 3,75 sekundes.

Distances pusfināla peldējumos piedalīsies 16 labākie sportisti.

Kā ziņots, pasaules čempionāta 200 metru brīvā stila distancē Kalniņš ieņēma 36.vietu.

Šajā pasaules čempionātā dažādu iemeslu dēļ nestartē abi šobrīd labākie Latvijas peldētāji - Romāns Miloslavskis un Andrejs Dūda.