Pirmo uzvaru jaunajā SEB Baltijas Basketbola līgas sezonā sestdien izcīnīja Latvijas čempioni BK "Ventspils", kas izbraukumā ar 83:77 (17:29, 18:16, 24:22, 24:10) pārspēja "Panevezys" basketbolistus, ziņo www.basket.lv.
Spēli viesi uzsāka neveiksmīgi, jo vairākas reizes pēc kārtas metienu nesasniedza mērķi un bija neprecīzi. Turpretī "Panevezys" spēlētāji veiksmīgi uzbruka no visām pozīcijām, un pēc nospēlētajām divām minūtēm "Panevezys" atradās vadībā ar 9:2. "Ventspils" spēlētāji pieļāva daudzas kļūdas, uz ko mājinieki atbildēja ar precīziem uzbrukumiem, padarot rezultātu jau graujošu 14:4. Kārlis Muižnieks pieprasa minūtes pārtraukumu, pēc kura "Ventspils" sāka ieskrieties, taču pēc pirmās ceturtdaļas vēl atradās iedzinēju lomā - 17:29.

Otrajā un trešajā ceturtdaļā laukumā ritēja spraiga cīņa, taču ar minimālu pārsvaru vadībā atradās "Panevezys" spēlētāji. "Ventspils" lieliski aizvadīja ceturto ceturtdaļu, ļaujot pretiniekam iemest vien desmit punktus, bet paši guva 24 punktus, kas beigās ventspilniekiem atnesa pirmo uzvaru jaunajā BBL sezonā.

Rezultatīvākais BK "Ventspils" sastāvā bija Džastins Lavs, kurš guva 21 punktu, bet Edijs Šenons izcēlās ar 20 punktiem, turklāt astoņas reizes pārtvēra pretinieka bumbu un atdeva 6 rezultatīvas piespēles.