Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē svētdien cieta Latvijas valstsvienības uzbrucēja Sergeja Žoltoka pārstāvētā Minesotas "Wild", izbraukumā ar 3:6 (1:2, 0:2, 2:2) piekāpjoties Kolorādo "Avalanche".
Žoltoks vienreiz meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar dalītu sliktāko lietderības koeficientu komandā -2.

Pirmās trešdaļas vidū "Wild" vadībā izvirzīja Džims Dauds, taču cīņas turpinājumā vārtus guva laukuma saimnieki, līdz pēdējā perioda vidum panākot 6:1.

Vēl pirmajā trešdaļā Braiens Vilsijs rezultātu izlīdzināja, bet Alekss Tangvejs panāca 2:1 "Avalanche" labā. Otrajā periodā Kolorādo komandas pārsvaru palielināja Milans Hejduks un Ēriks Mesjē, bet pēc pēdējā pārtraukuma Gregs de Vrīss un Vilsijs nodrošināja Stenlija kausa pašreizējiem īpašniekiem piecu vārtu pārsvaru (6:1).

Pēdējās 10 spēles minūtēs Minesotas hokejisti spēja tikai samazināt rezultāta starpību. Pa vieniem vārtiem iemeta Endrjū Brunē un Ārons Geivijs.

Uzvara spēlē ar "Wild" ļāva Kolorādo klubam izvirzīties pirmajā vietā NHL Ziemeļrietumu divīzijā. "Avalanche" hokejisti nav zaudējuši 14 no pēdējām 15 spēlēm.