Latvijas tenisists Ernests Gulbis otrdien ar smagu uzvaru sāka dalību Sinsinati "Masters" turnīrā, pirmajā kārtā pieveicot horvātu Ivanu Dodigu.

Divu stundu un divu minūšu ilgajā cīņā Gulbis bija pārāks ar 7-6 (10:8), 7-6 (7:4). Gulbim tā bija pirmā uzvara karjerā pār horvātu trīs savstarpējās spēlēs.

Abos setos Gulbis lauza pretinieka servi un izvirzījās vadībā, taču nespēja nosargāt pārsvaru. Pirmajā setā Gulbis neizmantoja sešas setbumbas, pats bija tuvu zaudējumam setā "tie break" izspēlē, tomēr pēc Dodiga kļūdas uzvarēja setu. Savukārt otrajā setā "tie break" izspēlē Gulbis izmantoja jau pirmo mačbumbu un ar eisu uzvarēja spēli.

Tagad otrajā kārtā Gulbis spēlēs pret mājinieku Stīvu Džonsonu ("wild card" ieguvējs, 55.vieta pasaules rangā) vai pret Benuā Parē (103.vieta pasaules rangā).