Pasaules vīriešu tenisa ranga pirmais numurs Rafaels Nadals trešo gadu pēc kārtas un piekto reizi karjerā izstājās no prestižā Vimbldonas čempionāta vēl pirms ceturtdaļfināla, 1/8 finālā piekāpjoties austrāliešu jaunajam talantam Nikam Kirgiosam.

19 gadus vecais austrālietis, kurš pasaules rangā ieņem 144.vietu, uzvarēja spāni ar 7-6 (7:5), 5-7, 7-6 (7:5), 6-3. Nadals piecas reizes karjerā Vimbldonā ir ticis tālāk par 1/8 finālu un allaž spēlējis finālā, bet tagad piekto reizi karjerā arī izstājās vēl pirms ceturtdaļfināla.

Kirgioss ir pasaules rangā zemāk esošais tenisists, kurš uzvar Nadalu pēdējos astoņos gados. 2006.gadā Stokholmas turnīrā Nadals zaudēja mājiniekam Joahimam Johansonam, kurš tobrīd rangā atradās 690.vietā.

Tagad Nadals var zaudēt arī pasaules ranga pirmo vietu, ja viņa tuvākais sekotās Novāks Džokovičs spēs triumfēt Vimbldonā.