Jūrmalas pludmales centrā pozitīvā un izklaidējošā atmosfērā aizvadīts līdz šim vērienīgākais "Jūrmala Masters Delfi mediju kauss" pludmales volejbolā.

Mediju pārstāvju cīņas notika pludmales volejbola laukumos, kur septembrī noritēs līdz šim vērienīgākais pludmales volejbola notikums Baltijā - 2016 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā "Jūrmala Masters" dāmām un kungiem. Šis čempionāts Jūrmalā pulcēs Eiropas pludmales volejbola eliti.

"Jūrmala Masters Delfi mediju kausā" pludmales volejbolā šogad pieteicās rekordliels dalībnieku skaits - 27 komandas, kuras sacentās trīs grupās: sporta klasē vīriešiem, MIX un tautas klasē. Sporta klasē uzvaru izcīnīja LETA komanda, kurā startēja Uģis Dombrovskis un Gatis Kristovskis. Otro vietu ieguva "adQueta Latvia" (Māris Krasņikovs, Lauris Apsis), bet trešo - "Reģionu mediji" (Uldis Salmiņš, Ralfs Kļaviņš). MIX grupā uzvarēja komanda
"Triple 20" (Līga Strazdiņa un Matīss Bāliņš), otrie palika "Carat" sportisti(Agnese Dimbira, Raitis Avots), bet trešie - "Adell" komanda (Paula Svara, Varis Lāzo). Savukārt tautas klasē uzvarēja "Super FM" komanda, aiz sevis atstājot "Sportacentrs" un "IDEAlisti" komandas.

2016 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā "Jūrmala Masters" norisināsies no 1. līdz 4. septembrim Jūrmalas pludmales centrā. Čempionātā volejbola līdzjutējiem būs gan iespēja vērot augstākā līmeņa pludmales volejbola spēles, gan arī iesaistīties dažādās izklaides aktivitātēs.