Pļaviņam/ Točam šis bija pirmais turnīrs kopā, jo pagājušajā sezonā abiem bija cits pārinieks.

Finālā pirmā seta sākumā Pļaviņš/ Točs pēc kļūdām nonāca zaudētājos ar 1:5. Vēl pirmā seta vidū poļi bija vadība ar 10:7, bet turpinājumā Pļaviņš/ Točs pārņēma iniciatīvu. Pļaviņš lieliski spēlēja aizsardzībā, bet Točs bieži bloķēja pretinieku sitienus, kas ļāva nākamā spēles posmā būt pārākiem ar 14:4 un uzvarēt pirmo setu ar 21:14.

Otrajā setā līdzīga cīņa ritēja tikai pirmajās izspēlēs, bet tad atkal laukumā dominēja Pļaviņš/ Točs. Pēdējās izspēlēs poļi pat īsti neizrādīja cīņu, un Latvijas duets pārsteidzoši kļuva par Hāgas turnīra uzvarētājiem.

Pļaviņš/ Točs turnīrā bija izlikti ar 17. numuru, bet poļi, kuri pasaules rangā ir ceturtajā vietā, bija izlikti kā otrie.

Pludmales volejbols. Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs Hāgas turnīra finālā
Mārtiņš Pļaviņš pēc uzvaras: Domāju, ka turpmāk turnīros būs tikai smagāk, jo pretinieki mūs jau zinās un uz mums skatīsies savādāk. Domāju, ka turnīru aizvadījām bez lielām kļūdām, dažreiz mums uzsmaidīja veiksme, bet kopumā labi nospēlējām. Paldies faniem un tiem latviešiem, kas atbrauca šeit uz Hāgu.Edgars Točs: Tagad lidojam uz turnīru Prāgā. Rīt jau jālido, tāpēc daudz nesvinēsim, varbūt šodien kādu kafiju iedzersim. Šī bija perfekta nedēļa. Daudz filmas skatījāmies (smaida), ceram nākamgad atkal te atbraukt.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 21:12Poļiem kļūda piespēlē un pirmā mačbumba. Točs pieliek punktu turnīram ar skaistu bloku!
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 19:12Poļi ļoti negribīgi turpina cīnīties un sejās redzams, ka viņi gaida mača beigas. Poļi īsti necīnās blokā, nekrīt pēc bumbām, bet Pļaviņam ar Toču spēle turpina iet no rokas.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 16:10Pēc tehniskā pārtraukuma Pļaviņš tālu aiz līnijas "izvelk" bumbu un Točs ieliek bumbu smiltīs. Tad poļiem izdodas gūt divus punktus, vienu no tiem pēc serves, kad bumba no troses pārkrīt tīklam.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 14:7Pēc ilgāka pārtraukuma poļi beidzot tiek pie punkta, kad bumba no Toča bloka izlido autā.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 12:6Pļaviņš droši spēlē aizsardzībā un labi ceļ Točam, kuram atliek pielikt punktu. Šobrīd Latvijas duetam viss iet no rokas un poļi nespēj "atkost" savus pretiniekus.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 8:5Divi teicami uzbrukumi un Latvijas duetam izdodas panākt +3. Poļi ņem pārtraukumu, jo laukumā šobrīd dominē latvieši.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 5:5Pagaidām bez lieliem izrāvieniem seta sākumā, bet tad Točam padodas bloks pa līniju un pirmo reizi ir +2. Vienu punktu poļi atgūst, tad Pļaviņš "iesprūst" blokā
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14, 2:2Točs setu sāk ar kārtējo bloku. Tad vienā no epizodēm Točs arī "uzraujas" uz bloku.
Sākas 2. sets
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 21:14Pļaviņš/ Točs uzvar 1. setuPoļiem grūtības sagādā planējošās serves, un šķietami viegli uzvarēts sets pēc neveiksmīga spēles sākuma. Atgādinām, ka seta sākumā Latvijas duets bija iedzinējos ar 1:5. Tad paņemtais pārtraukums ļāva mainīt spēles gaitu un nākamais posms uzvarēts ar 20:9.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 18:13Latviešiem nesanāk uzbrukums, bet uzreiz tiek gūts punkts ar bloku. Tad viltīgs Pļaviņa sitiens un Latvijas duets panāk +4. Kantors tad izsit autā un jau 18:13.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 15:13Kantors pēc pārtraukuma iegremdē pa līniju, bet nākamajā izspēlē Točs atkal lielisks blokā. Tad apmainās komandas punktiem.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 13:10Pēc tehniskā pārtraukuma turpinās poļu kļūdas. Tikai divas izspēles, un tagad poļi spiest izmantot savu pārtraukumu
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 11:10Teicami blokā nospēlē Točs, tad laba serve, un vairs tikai "-1". Pēc serves poļiem ne pārāk bīstams uzbrukums, un atkal blokā lielisks Točs.Poļi kļūdās pēdējā izspēlē pirms tehniskā pārtraukuma, un latvieši izvirzās vadībā šajā setā!
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 7:10Točs vairākas reizes "iesprūst" blokā seta sākumā. Pagaidām poļi droši sargā savu pārsvaru, Pļaviņam/ Točam neizdodas "aizķerties" un atrast "robus" pretinieku spēlē.
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 4:7Pēc pārtraukuma punktu gūst latvieši. Pēc tam Točs nobloķē, gūstot pirmo punktu pie savas serves. Tad ar māņsitienu Pļaviņš gūst punktu. Diemžēl, tad atkal divus punktus gūst poļi
Pļaviņš/ Točs - Kantors/ Losjaks 1:5Pirmajā izspēlē Točs bloķē, bet bumba izlido autā. Pēc tam Točs caursit pretinieku bloku.Nākamajās četrās izspēlēs labāki poļi, un Pļaviņš kā komandas kapteinis pieprasa pārtraukumuTočam pēdējās spēlēs daudz darba, jo pretinieki servē uz viņu un viņam arī jāstrādā blokā. Tas nav mainījies arī šoreiz un viņam spēles sākumā liels darba apjoms.
Spēle sākusies
Volejbolisti svinīgi tiek izsaukti laukumā. Jau pēc dažām minūtēm sāksies fināls!
Svētdien pēcpusdienā Pļaviņš/ Točs uzvarēja pusfinālā, lai gan tika zaudēts pirmais sets.http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/voleyball/plavinstocs-sava-pirmaja-kopigaja-turnira-ieklust-pk-posma-finala.d?id=49618837
Pļaviņš/ Točs turnīrā kā vieni no pēdējiem pēc ranga tika uzreiz pamatturnīrā, bet tagad tikuši līdz finālam. Latvijas vadošajam duetam Samoilovam/ Šmēdiņam neizdevās pārvarēt ceturtdaļfinālu.http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/voleyball/plavins-un-tocs-sava-pirmaja-kopeja-turnira-sasniedz-pk-pusfinalu.d?id=49617767
Točs nekad tik augsta līmeņa turnīros nav bijis tik augstu. Savukārt Pļaviņš Pasaules kausā lielākajos turnīros pēdējo reizi spēlēja 2012. gadā pēc bronzas izcīnīšanas Londonas olimpiskajās spēlēs. Toreiz Pļaviņš ar Jāni Šmēdiņu triumfēja "Grand Slam" turnīrā Stare Jablonkos. Kā vēlāk izrādījās, šim duetam tas bija pēdējais triumfs kopā, jo no nākamās sezonās Šmēdiņš sāka spēlēt kopā ar Aleksandru Samoilovu.
Latvijas pludmales jaunizveidotais duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs šajā nedēļā neticami veiksmīgi aizvada savu pirmo lielo turnīru kopā. Pasaules tūres pirmajā četru zvaigžņu turnīrā Hāgā sasniegts fināls, kur viņu pretinieki ir poļi Pjotrs Kantors un Bartošs Losjaks.