2014.gada Pasaules kausa izcīņas H grupas pirmās kārtas spēlē Beļģijas izlase ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja Alžīrijas valstsvienību.

Mača sākumā abas komandas darbojās diezgan pasīvi, bet tad 24.minūtē Jans Vertongens savā soda laukumā pieļāva rupju kļūdu un pārkāpa noteikumus pret pretinieku. Tika nozīmēts 11 metru soda sitiens un Sofjans Fegulī to realizēja. Beļģija pārņēma mača iniciatīvu, taču savas pāris izveidotās iespējas neprata realizēt.

Otrajā puslaikā Beļģijas "apgriezieni" pieauga, un momenti pie Alžīrijas vārtiem bija daudz biežāk. Beļģijas izlases galvenais treneris sāka veikt maiņas, kas vēlāk izrādījās ļoti veiksmīgas. 70.minūtē Kevins de Brujne piespēlēja soda laukumā, un Maruāns Fellaini, atrodoties ar muguru pret vārtiem, ar galvu izlīdzināja rezultātu. 10 minūtes vēlāk Edens Hazārs iesāka ātro pretuzbrukumu, kurā Drīss Mertens ieguva bumbu un raidīja to tuvējā vārtu stūrī. Atlikušā laikā beļģiem bija vēl iespēja gūt vārtus, bet rezultāts vairs nemainījās.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.

$d_id=30; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>