2014.gada Pasaules kausa izcīņā Kostarikas valstsvienība sagādājusi pirmo pārsteigumu, D grupas mačā ar rezultātu 3:1 (0:1) pārspējot Urugvajas izlasi.

Spēles rezultāts tika atklāts 24.minūtē, kad Kostarikas spēlētājs Jeļcins Taheda soda laumā pārkāpa noteikumus. Tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Edisons Kavani. Līdz pirmā puslaika beigām cīņa ritēja diezgan līdzīga, bet rezultāts vairs nemainījās.

Otro puslaiku Kostarika sāka ļoti veiksmīgi, izveidojot vārtu gūšanas iespējas. 54.minūtē pēc centrējuma bumba soda laukumā nokļuva pie Džoela Kempbela, kurš to apstrādāja un raidīja vārtos. Trīs minūtes vēlāk Kostarika izvirzījās vadībā, ar galvu pēc centrējuma precīzi sitot Oskaram Duartem. 84.minūtē Kostarika pielika punktu spēlei, kad uz maiņu izgājušais Markoss Urenja saņēma labu piespēli soda laukumā un asā leņķī pārspēja pretinieku vārtsargu.

Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.

$d_id=12; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>