Sadarbībā ar

PASAULES KAUSS 2018

Islandes futbolisti Pasaules kausa debijā atņem punktus spēcīgajai Argentīnai

Pasaules kausa izcīņas D grupas mačā sestdien turnīra debitante Islande cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar spēcīgo Argentīnas izlasi, kuras sastāvā spēlē Lionels Mesi.

Argentīnas izlase spēles 20. minūtē izvirzījās vadībā, kad pēc Markosa Roho piespēles Serhio Aguero raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī, tomēr trīs minūtes vēlāk Alfreds Finnbogasons pirmais tika pie Argentīnas izlases vārtsargs Villija Kabeljero atvairītās bumbas pēc Hordura Magnusona sitiena un ar atkārtotu mēģinājumu guva vārtus.

Argentīna arī turpinājumā daudz vairāk spēlēja ar bumbu, bet Islande izteikti darbojās uz pretuzbrukumiem. Mača 63. minūtē Lionels Mesi nerealizēja 11 metru soda sitienu, kuru atvairīja Hanness Halldorsons. Vēlāk Mesi sita tālsitienu gar pašu vārtu stabu. Argentīnas izlasei izglābties no neizšķirta pret turnīra debitanti tā arī neizdevās.

Otrā D grupas mačā sestdien spēkosies Nigērijas un Horvātijas valstsvienības.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.

Pasaules kausa spēle: Argentīna – Islande
Islandes izlase "Spartak" stadionā Maskavā gūst savu pirmo punktu Pasaules kausa izcīņā. Šī komanda turpina pārrakstīt savas valsts futbola vēsturi.
Argentīna - Islande 1:1. Spēle noslēgusies!
90+5. min.Mesi nopelnīja standartsituāciju savai komandai, bet bumba bija diezgan patālu no vārtiem. Viņa sitiens atdūrās spēlētāju mūrī.
90+2. min. Mesi mēģināja atrast spraugu Islandes aizsardzībā, izdarīja sitienu, bet tas bija garām vārtiem.
Spēles kompensācijas laiks ir piecas minūtes.
89. min. Pirmo Islandes vārtu autoru Finnbogasonu nomainīja Bjorns Sigurdsons.
87. min. Haldorsons atvairīja sarežģītu Pavona sitienu, pēc kura bumba atsitās pret zemi. Mirkli vēlāk vārtsargs vēlreiz tvēra bumbu.
84. min. Argentīnas izlasē Maksimiliano Mesas vietā laukumā nāca un uzbrukuma līniju pastiprināja Gonsalo Igvains.
81. min. Argentīna lielā ātrumā un haotiski devās uzbrukumā, un Mesi tika pie sitiena, taču bumba lidoja gar pašu vārtu stabu garām.
78. min. Mesi saņēma tālu piespēli, bet šoreiz Sevarsons aizsardzībā nospēlēja daudz precīzāk un bumbu aizsita prom.
77. min. Sevarsons soda laukumā diezgan "tīri" nogāza tikko laukumā nākušo Pavonu, bet tiesnesis vēl vienu "pendeli" neiedeva.
75. min. Argentīnas futbolistiem nekādi neizdodas tikt cauri blīvajai Islandes aizsardzībai. Tad Anhels di Marija tika nomainīts, bet Kristians Pavons devās laukumā. Savukārt Islandes izlasē Arons Gunarsons tika nomainīts, bet Ari Skulasons ieņēma viņa vietu.
71. min. Banega sita no soda laukuma stūra, bet bumba lidoja tieši virsū Islandes izlases vārtsargam.
70. min. Argentīnas izlasē manāms satraukums par šo rezultātu, arī treneris žestikulē daudz aktīvāk. Salvio sita pa vārtiem, bet bumba tika bloķēta. Lielisks aizsardzības futbols Islandes izlasei.
64. min. Islandes izlasē nācās veikt spēlētāju maiņu, un savainotā Gudmunsona vietā laukumā nāca Gislasons.
64. min. Lionels Mesi izdarīja 11 metru soda sitienu, Islandes vārtsargs Hanness Haldarsons to atvairīja!
63. min. 11 metru soda sitiens uz Islandes vārtiem.Aguero rāvās pēc bumbas un aizsargs Magnusons viņu nogāza.
59. min. Pusātrā uzbrukumā Banega sita, bet atkal islandietis krita bumbas lidojuma virzienā un bloķēja.
58. min. Argentīnai joprojām momenti neveidojas tik bieži kā paši gribētu. Islande spēlē mobilu aizsardzību un neļauj pretiniekiem izpausties. Aguero centās sist pa vārtiem, bet bumba atdūrās pret aizsargu.
54. min. Pirmā maiņa šajā mačā. Argentīnas izlasē Biglja atstāja laukumu, bet viņa vietā iznāca Banega.
50. min. Islande ātri tika pāri laukuma vidusdaļai un uzbrukumā izveidoja ļoti labu iespēju. Sigurdsons soda laukumā lūkoja piespēlēt komandas biedram, bet aizsargi bloķēja piespēli.
48. min. Pēc stūra sitiena Otamendi ar galvu aizsniedzās līdz bumbai, bet sitiens bija ļoti neprecīzs.
Sācies 2. puslaiks.
Argentīna - Islande 1:1. Noslēdzies 1. puslaiks
45. min.Islande atkal ar savu pacietīgo spēli izkārtoja sev labu vārtu gūšanas iespēju, bet Sigurdsona sitienu atvairīja Argentīnas izlases vārtsargs. Mirkli vēlāk Sigurdsons sita bumbu garām vārtiem.
41. min. Salvio gribēja izdarīt piespēli gar vārtiem, bet bumba aizsargam trāpīja pa roku. Tiesnesis bija pārliecināts, ka tā nebija apzināta spēle ar roku.
39. min. Mesi saasināja situāciju soda laukumā, bet aizsargs bloķēja viņa sitienu. Stūra sitienu argentīniešiem veiksmīgi izspēlēt neizdevās
30. min. Dažas minūtes spēle vairāk ritēja laukuma centrā, bet turpinājumā atkal Argentīna pārņēma bumbas kontroli un meklēja sitienu iespējas. Bigljass sitiens ārpus soda laukuma lidoja pāri vārtiem.
23. min. Argentīna - Islande 1:1Islande atbildēja ar savu uzbrukumu. Magnusona sitienu Argentīnas vārtsargs Kaballero atvairīja, bet Finnbogasons pirmais tika pie bumbas un ar atkārtotu mēģinājumu raidīja to vārtos.
20.min. Argentīna - Islande 1:0Sergio Aguero saņēma soda laukumā ļoti asu Markosa Roho piespēli, uzbrucējs veikli apstrādāja bumbu un izdarīja netveramu sitienu vārtu augšējā stūrī
18. min. Islandes izlase arvien tuvāk piespiežas saviem vārtiem, bet Argentīnai joprojām neizdodas izdarīt bīstamu sitienu pa vārtiem. Tomēr skaidrs, ka islandieši visu maču, visdrīzāk, nespēs noturēt šādu pretinieku spiedienu.
13. min. Argentīna turpināja kontrolēt bumbu, un Otamendi izdarīja ļoti tālu sitienu, kas bija ļoti neprecīzs.
9. min. Islandes futbolisti īsā laika posmā divas reizes apdraudēja vārtus. Vienreiz laba iespēja bija pretuzbrukumā, bet mirkli vēlāk Bjarnasons sita garām pēc paviršas argentīniešu saspēles.
4. min. Argentīna spēles pirmajās četrās minūtēs daudz spēlē ar bumbu, uzspiežot savu stilu. Tad Mesi tālu pēc standartsituācijas sita bumbu soda laukumā, bet Aguero neaizsniedzās līdz bumbai tā, lai izdarītu sitienu.
Pasaules kausa D grupas mačā iespēja redzēt vienu no pasaules labākajiem futbolistiem Lionelu Mesi un viņa Argentīnas izlasi, kas spēkojas ar Islandes valstsvienību, kas pēdējos gados ar savu sniegumu bieži pārsteidz.