Sadarbībā ar

PASAULES KAUSS 2018

Suaress ar vārtu guvumu savā 100. spēlē izlasē nodrošina Urugvajai vietu astotdaļfinālā

Urugvajas futbola izlase trešdien Pasaules kausa izcīņas A grupas otrās kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Saūda Arābijas valstsvienību, garantējot sev vietu turnīra astotdaļfinālā.

Uzvaras vārtus Urugvajas izlasei spēles 23. minūtē guva Luiss Suaress, kurš tādējādi atzīmēja savu 100. spēli valstsvienības sastāvā. Tāpat viņš kļuva par pirmo Urugvajas spēlētāju, kurš izcēlies ar "golu" trīs Pasaules kausa finālturnīros.

Līdz ar to kļuvis zināms, ka no A grupas astotdaļfinālā iekļūst Krievijas un Urugvajas izlases, tomēr trešajā kārtā abas komandas cīnīsies par pirmo vietu grupā. Ēģipte un Saūda Arābija centīsies turnīru noslēgt ar panākumu.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

Pasaules kausa spēle: Urugvaja – Saūda Arābija
90. min. Sauda Arābijas spēlētājs Kanno pēc stūra sitiena ar galvu mēģināja gūt vārtus, bet Muslera viegli tvēra bumbu, kas lidoja ne pārāk ātri.
89. min.Urugvaja mača izskaņā spēlē aktīvāk un nepieļauj pretinieku lielo bumbas kontroli. Suaress uzsita pa vārtiem, bet ļoti neprecīzi.
86. min.Edinsons Kavani lieliski rāvās uz vārtiem. Lai arī uz brīdi viņš pazaudēja bumbu, tomēr uzreiz to izcīnīja atpakaļ un izdarīja sitienu, bet arābiešu vārtsargs izgājienā bumbu atvairīja
82. min.Viens no pamanāmākajiem spēlētājiem Urugvajas izlasē Sančess atstāja laukumu, bet viņu nomainīja Nandess.
79. min. Pie Kavani pēkšņi atlēca bumba, un viņš nekavējoties sita pa vārtiem, bet bumba lidoja garām vārtiem.
78. min. Saūda Arābija veikusi pēdējo spēlētāja maiņu - Fahads al Muvallads pameta laukumu, bet viņa vietu ieņēma uzbrucējs Mohameds al Salavi
75. min.Maiņa Saūda Arābijas izlasē - Bahbri vietā laukumā iznāca Muhameds Kanno.
68. min. Urugvaja atkal atbildēja Saūda Arābijai uz uzbrukumu ar ātru pretuzbrukumu. Suaress nopelnīja labu standartsituāciju, kurā Sančess centrēja bumbu soda laukumā, bet Kasaress sita pāri vārtiem.
62. min. Kavani saņēma tālu piespēli un bija viens pret trim pretiniekiem. Viņš sagaidīja komandas biedrus un izdarīja augstu piespēli Sančesam, kura sitiens ar galvu lidoja pāri vārtiem.
61. min. Sančess iespēlēja bumbu soda laukumā no kreisās malas, un pēc tās sniedzās tikko laukumā nākušais Laksalts, tomēr viņam nedaudz pietrūka
59. min. Dubultā maiņa Urugvajas valstsvienībā, un laukumā devās Laksalts un Toreira, bet malā devās Rodrigess un Vesino.
Luiss Suaress kļuvis par pirmo Urugvajas izlases spēlētāju, kurš guvis vārtus trijos Pasaules kausa finālturnīros. Šeit var aplūkot, kā viņš atzīmē "golus" šajos turnīros. https://twitter.com/FIFAWorldCup/status/1009468819125997569
51. min. Suaress izpildīja tālu tiešo brīvsitienu, kurā bumba trāpīja pa spēlētāju mūri un pēc rikošeta lidoja vārtu virzienā. Saūda Arābijas vārtsargs Mohameds al Ovaiss noreaģēja un bumbu atsita.
48. min. Otrā puslaika sākums liecina, ka nekas spēles gaitā nemainīsies. Saūda Arābijas futbolisti turpina vairāk darboties ar bumbu, bet Urugvaja spēlē ar tālām piespēlēm ātrajos uzbrukumos.
Sācies 2. puslaiks.
45. min. Saūda Arābija turpināja uzbrukt, bet Djego Godins agresīvi un noteikumu robežās apturēja uzbrucēju, kurš rāvās pēc bumbas.
44. min. Huseins al Mokvavi iznāca laukumā al Jasima vietā.
41. min.Savainojumu, dodoties soda laukumā, guva Taisirs al Jasims, kurs pats paklupa un neveiksmīgi nokrita. Viņš pats saviem spēkiem atstāja laukumu, bet Saūda Arābijai būs jāveic piespiedu maiņa.
38. min. Saūda Arābijas spēlētāji turpina laukumā izskatīties pārliecinošāk. Urugvaja aizsardzībā spēlē pārliecinoši, tiekot galā ar viesiem pretinieku mēģinājumiem veikt saasinājumu soda laukumā.
28. min. Lielisku centrējumu no kreisās malas izpildīja Saūda Arābijas spēlētājs, un pie bumbas tika Bahebri, bet viņa sitiens, neapstrādājot bumbu, lidoja pāri vārtiem.
26. min.Urugvajas izlases vārtsargs Muslera atvairīja pretinieku tālsitienu. Arābieši turpina daudz kontrolēt bumbu un meklē veidus, kā gūt vārtus.
25. min. Kavani bija uzbrukuma smailē pēc kārtējās Urugvajas ātrās pārejas no aizsardzības uzbrukumā. Šoreiz aizsargs bloķēja viņa sitienu.
23. min. Urugvaja - Saūda Arābija 1:0 Urugvaja stūra sitiena izspēlē centrēja bumbu soda laukumā, kur Saūda Arābijas vārtsargs Mohameds al Ovaiss nospēlēja neprecīzi. Tikmēr Luiss Suaress uzvarēja divcīņā ar aizsargu, izbrīvēja sev vietu un no gaisa sita bumbu vārtos. https://twitter.com/WorIdCupUpdates/status/1009457295875559424
21. min. Pēc Urugvajas uzbrukuma sekoja Saūda Arābijas prettrieciens, kurā al Muvallads sita pa vārtiem no soda laukuma, bet viņš netrāpīja.
15. min. Šoreiz Urugvaja uzbrukumu izspēlēja labajā malā, un noslēgumā Suaress sita no ļoti asa leņķa. Viņš trāpīja pa aizsargu, un bumba izlidoja ārpus laukuma, bet tiesneši kļūdaini nepiešķīra stūra sitienu Urugvajai.
13. min. Kaseress kreisajā malā saņēma bumbu un iecentrēja to soda laukumā. Kavani sita pa bumbu, bet tā pārlidoja augstu pāri vārtiem.
8. min. Saūda Arābija pāris reizes iecentrēja bumbu soda laukumā, bet tur Urugvajas vārtsargs Muslera pārliecinoši bumbu tvēra.
2. min. Urugvaja spēli iesāka ar pārliecinošu sniegumu, un Luiss Suaress izdarīja sitienu pa vārtiem. Saūda Arābijas aizsargs lēcienā pēdējā brīdī bloķēja šo sitienu.
Urugvajas izlases spožākā zvaigzne Luiss Suaress aizvadīs savu 100. spēle valstsvienības sastāvā. https://twitter.com/OptaJoe/status/1009447241042616320
Savukārt Saūda Arābija bija bezspēcīga pret mājinieci Krieviju turnīra atklāšanas spēlē. http://www.delfi.lv/sports/news/pasaules-kauss-futbola/zinas/krievijas-izlase-ar-negaiditi-graujosu-uzvaru-sak-majas-notiekoso-pasaules-kausu.d?id=50126288
Urugvajas valstsvienība Pasaules kausa A grupas otrās kārtas mačā tiekas ar Saūda Arābiju, kas pirmajā kārtā bija viena no vājākajām komandām gan rezultāta, gan snieguma ziņā. Urugvaja mēģinās izcīnīt otro uzvaru, bet Saūda Arābija cīnīsies par pirmo.