Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien Omskas "Avangard", spēlējot bez Latvijas aizsarga Georgija Pujaca, ar rezultātu 5:0 (0:0, 3:0, 2:0) savā laukumā sagrāva cita Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Novosibirskas "Sibirj".

Pujacs šajā mačā nepiedalījās savainojuma dēļ, kuru guva regulārā čempionāta priekšpēdējā spēlē pret Sanktpēterburgas SKA.

Savukārt Kulda "Sibirj" rindās nospēlēja 21 minūti un 37 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā. Šajā laikā viņš izdarīja četrus neprecīzus metienus pa vārtiem.

Uzvarētājiem ar rezultatīviem metieniem izcēlās Aleksandrs Bumagins, Aleksandrs Popovs, Pāvels Vaļentenko, Igors Volkovs un Tomašs Zaborskis, kamēr "Avangard" vārtsargs Kari Ramo atvairīja visus 25 "Sibirj" centienus iekarot vārtus.

Abu komandu otrā spēle piektdien atkal notiks Omskā.