Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien ar vārtu guvumu izcēlies latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, taču viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" komanda savā laukumā ar rezultātu 1:2 piekāpās Toljati "Lada".

Daugaviņš precīzi meta spēles 57.minūtē, panākot rezultātu 1:2. Tie viņam bija 18 vārti sezonā, bet viņa kontā arī 15 rezultatīvas piespēles. Šajā mačā Daugaviņš nospēlēja 13:40 minūtes, izdarot piecus metienus pa vārtiem un uzvarot divos no četriem iemetieniem.

Tikmēr otrs latviešu uzbrucējs Maskavas "Dinamo" komandā Mārtiņš Karsums nospēlēja 14:15 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, zaudēja visus četrus iemetienus, bloķēja divus metienus un veica trīs spēka paņēmienus.

Uzvarētājiem vārtus guvis Jirži Gunkess un Georgijs Belusovs.

Tikmēr Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Ņižņekamskas "Ņeftehimik" komanda izbraukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja "Soči", izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Pujacs šajā mačā laukumā pavadīja 20: 57 minūtes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildot trīs spēka paņēmienus un bloķējot vienu pretinieku raidījumu.