Hokeja klubs „Rīga” sestdien turpināja izbraukumu turneju Minskā, izcīnot pārliecinošu uzvaru Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē, ar 5:2 (4:1, 0:0, 1:1) pārspējot vietējo jauniešu komandu „Zubri” un turpinot pret Minskas „Junostj” aizsākto uzvaru sēriju.

Pirmie vārtus guva mājinieki, otrajā minūtē Aleksejam Avtajevam izvirzot vadībā „Zubri” komandu, taču pirmais periods beidzās ar pārliecinošu rīdzinieku pārsvaru, kuri guva četrus vārtus. Pretinieku vārtsargu Andreju Petuhovu pārspēja Māris Bičevskis, Elvijs Biezais, Raimonds Vilkoits un Vladislavs Dobreņkijs. Pirmajā trešdaļā minskieši izdarīja tikai četrus metienus pa Kristera Gudļevska sargātajiem vārtiem, HK „Rīga” pretinieku vārtsargu „patraucēja” 11 reizes.

Otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešās trešdaļas vidū Aleksandrs Maļavko izmantoja Kārļa Kalvīša noraidījumu un atguva vienus vārtus „Zubri” labā, taču perioda beigās rīdzinieki nostiprināja savu uzvaru, Vladislavam Dobreņkijam gūstot otros vārtus šai mačā – 5:2.

Svētdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Jau ziņojām, ka izbraukuma turneju HK „Rīga” uzsāka ar divām spēlēm pret Minskas „Junostj”, pirmajā zaudējot un tādējādi pārtraucot septiņu uzvaru sēriju, bet otrajā izcīnot uzvaru.