Rīgas "Dinamo" otrdien savā laukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē uzņēma Minskas "Dinamo" un trenera palīga amatā debitējušo Sandi Ozoliņu iepriecināja ar uzvaru, pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Vārtiem bagātā spēlē Rīgas "Dinamo" uzvarēja ar 4:3 (0:1, 2:0, 2:2), uzvaras vārtus Gintam Meijam gūstot vienu sekundi pirms pamatlaika beigām.

Spēle atkal iesākās ar skaitliskajā mazākumā zaudētiem vārtiem un ar vienu vārtu deficītu rīdziniekiem arī noslēdzās pirmais periods.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē beidzot savu "sauso" sezonu pārtrauca Miks Indrašis, gūstot pirmos vārtus 24 spēlēs, un turklāt realizējot skaitlisko vairākumu un izlīdzinot rezultātu - 1:1. 20 sekundes pirms perioda beigām arī Mārim Bičevskim izdevās pārspēt raženo Minskas "Dinamo" vārtsargu Benu Skrivaneku un izvirzīt mājiniekus vadībā - 2:1.

Taču trešās trešdaļas pirmajā minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts - otros vārtus Minskas labā guva Robs Klinkhammers. Kad piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Sergejs Kosticins izvirzīja vadībā viesus, līdzjutēji, iespējams, jau bija gatavi samierināties ar devīto zaudējumu, taču Rīgas "Dinamo" nepadevās un Miks Indrašis vēlreiz izlīdzināja rezultātu - 3:3. Turpinot cīņu par uzvaru pamatlaikā, veiksmīgāki izrādījās mājinieki - vienu sekundi pirms pamatlaika beigām komandas kapteinis Gints Meija guva uzvaras vārtus.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

$duelID=519;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>