Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien Mārtiņš Karsums ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli sekmēja viņa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Maskavas "Dinamo" uzvaru pār Sanktpēterburgas SKA – 3:2 (0:1, 2:1, 1:0).

Karsums spēles 41.minūtē vairākumā izvirzīja Maskavas "Dinamo" vadībā, panākot rezultātu 3:2. Savukārt pirms tam viņš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Metam Robinsonam izlīdzināt mača rezultātu (2:2).

Otrajā maiņā spēlējošais Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 17:29 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus. Otrs latvietis Maskavas komandā Kaspars Daugaviņš spēlēja ceturtajā maiņā, laukumā pavadīja 13:06 minūtes, trīs reizes uzmeta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu.

Maskavas "Dinamo" šajā mačā atspēlējās no rezultāta 0:2. SKA komandā precīzi meta Antons Burdasovs un Jegors Jakovļevs, bet maskaviešu atspēlēšanos iesāka Maksims Pestuško.