Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē latviešu aizsargs Oskars Bārtulis un viņa pārstāvētā Astanas "Baris" komanda ar rezultātu 3:1 izbraukumā uzvarēja Ufas "Salavat Julajev", kuras rindās spēlē Artūrs Kulda.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 15:39 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, taču bloķēja vienu pretinieku metienu.

Tikmēr Kulda Ufas komandā nospēlēja 20:59 minūtes, izdarot divus metienus, nopelnot divas soda minūtes, kā arī bloķējot vienu metienu un veicot vienu spēka paņēmienu.

Uzvarētājiem vārtus guva Naidžels Douss, Kevins Dalmens un Romāns Starčenko. "Salavat Julajev" komandā vienīgos vārtus guva Dmitrijs Sjomins.