Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien izcīnīja Latvijas uzbrucēju Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv", kas ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) savā laukumā apspēlēja līgas labāko vienību Sanktpēterburgas SKA.

Uzvaras vārtus mačā guva Emīls Gaļimovs, kurš izcēlās spēles 44.minūtē, bet otro vārtus "Lokomotiv" labā jau tukšā būrī raidīja Sergejs Plotņikovs, kurš izcēlās vien divas sekundes līdz trešā perioda izskaņai.

Vēl nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika izskaņai SKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, turklāt "Lokomotiv" īsu brīdi bija četri pret sešiem, bet Sanktpēterburgas klubam atgūt vienus vārtus neizdevās.

Rēdlihs šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes un 36 sekundes, neizdarot nevienu metienu pa vārtiem, taču bloķējot vienu pretinieku raidījumu.

Latviešu hokejists piedalījās arī vienā iemetienā, kurā gan zaudēja.

Kā zināms, Sprukts ir iedzīvojies ceļgala savainojuma un tuvākajā laikā laukumā neatgriezīsies.

Rietumu konferences kopvērtējumā ar 34 izcīnītiem punktiem 25 spēlēs "Lokomotiv" pakāpusies uz devīto vietu, bet SKA ar 56 punktiem 26 mačos joprojām ir līgas līdervienība.