Dramatisku uzvaru arī otrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas mačā piektdien izcīnīja Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Dinamo" komanda.

Otrajā izbraukuma cīņā "Dinamo" ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja Sanktpēterburgas SKA hokejistus.

Šajā mačā 33.minūtē rezultātu atklāja Maskavas kluba hokejists Jakubs Klepišs, bet izšķirošie notikumi risinājās pamatlaika pēdējās minūtēs. Sākotnēji 55.minūtē Maksims Ribins pēc Vladimira Tarasenko individuālas darbības panāca izlīdzinājumu, tomēr viesi pamanījās izraut uzvaru, kad divas minūtes un 13 sekundes pirms pamatlaika beigām precīzs bija Mareks Kvapils.

Cīņas izskaņā SKA spēlēja ar tukšiem vārtiem un ievērojami spieda pretiniekus, tomēr Znaroka un Vītoliņa komandai izdevās noturēt uzvaru.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Dinamo" izvirzījās vadībā ar 2-0. Trešais mačs svētdien jau notiks Maskavā.

Kā ziņots, pirmajā mačā Maskavas "Dinamo" uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 5:4.

Austrumu konferences finālsērijā spēkiem mērojas Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas "Avangard" komanda un regulārā čempionāta spēcīgākā vienība Čeļabinskas "Traktor". Sērijas pirmais mačs ceturtdien notiks Čeļabinskā. Šī dueļa pirmajā mačā ceturtdien ar rezultātu 3:1 uzvarēja "Traktor".