Novosibirskas "Sibirj" vārtsargam Aleksandram Salakam šī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezona traumas dēļ ir noslēgusies priekšlaicīgi, paziņojis klubs.

Ķermeņa lejasdaļas traumu Salaks guva sestdien, 15. oktobrī, mačā pret Maskavas "Spartak" vienību otrā perioda beigās. Lai noteiktu savainojuma nopietnību, pēc spēles čehu vārtsargam tika veikta medicīniskā pārbaude, kas parādīja, ka atlabšanai Salakam būs nepieciešami vismaz seši mēneši. Tādējādi šī KHL sezona 29 gadus vecajam hokejistam ir beigusies.

Spēle noslēdzās ar "Spartak" uzvaru 2:1 pēcspēles metienos. Kad Salaks atstāja laukumu, rezultāts bija 1:0 "Sibirj" labā. Trešajā periodā "Sibirj" vārtos stājās Aleksejs Krasikovs, kurš tikai pamatlaika priekšpēdējā minūtē ielaida ripu savos vārtos, ļaujot "Spartak" panākt rezultāta izlīdzinājumu.