Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja vienu no Austrumu konferences līdervienībām Novosibirskas "Sibirj".

Rīgas "Dinamo" komandā abus vārtus guva Vitālijs Pavlovs, kurš precīzi meta 23. un 28. minūtē. Savukārt Jakubs Sedlāčeks atvairīja visus 38 pretinieku metienus.

Šajā mačā vairākas reizes bija asumi. Tādi bija redzami pirmās trešdaļas izskaņā, taču trešajā periodā Edgars Kulda izkāvās ar Vitāliju Meņikovu. Trešajā periodā rīdzinieki izteikti spēlēja no aizsardzības, izdarot tikai trīs metienus pa vārtiem, kamēr pretinieki pēdējās 20 minūtēs meta 17 reizes.

Rīgas "Dinamo" turpina izmisīgo cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs ar 65 punktiem 51 spēlēs ieņemot 12.vietu. Astotajā vietā esošajai Bratislavas "Slovan" ir 79 punkti 53 spēlēs.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi: $duelID=243;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>