Latvijas komanda “RīgaKrievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē ar rezultātu 5:4 (3:0, 1:2, 1:2) izbraukumā pārspēja Mitišču “Mitiščinskije atlanti” vienību, izvirzoties vadībā sērijā līdz trīs uzvarām.

Spēli “Rīga” hokejisti iesāka teicami, jo pirmajās piecās minūtēs izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, kad precīzi bija Miks Indrašis un Roberts Bukarts. Savukārt 18.minūtē Nikita Jevpalovs panāca jau trīs vārtu pārsvaru rīdziniekiem, tomēr otrās trešdaļas septītajā minūtē Sergejs Šmeļovs mājiniekiem vienus vārtus atguva.

Cīņas turpinājumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kad Latvijas komandai precīzs otro reizi bija Bukarts, bet “Mitiščinskije atlanti” vienībai – Aleksejs Šestopalovs, un pirms pēdējās trešdaļas rezultāts bija 4:2.

Noslēdzošajā periodā Mitišču komandas hokejists Aleksandrs Ševčenko rezultāta pārsvaru samazināja līdz minimumam (3:4), bet pēdējā minūtē Indrašis ripu raidīja tukšos vārtos. Tomēr mājiniekus tas neapstādināja un viņi sešas sekundes pirms spēles beigām guva vēl vienus vārtus, taču uzvaru svinēja rīdzinieki.

Nākamajā spēlē piektdien komandas atkal sacentīsies Mitiščos, bet pirmdien sērija turpināsies Rīgā.