Latvijas komanda „Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) A divīzijas regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 4:3 (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Maskavas "Krasnaja armija" hokejistus.

Mača pirmā perioda vidū „Rīgas” komanda pēc Dāvja Straupes diviem precīziem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, taču otrajā periodā „Krasnaja armija" rezultātu izlīdzināja, kad ar vārtu guvumiem izcēlās Ņikita Gusevs un Ņikita Kučerovs.

Trešajā trešdaļā Raimods Upenieks atkal vadībā izvirzīja „Rīgas” komandu, tomēr minūti pirms pamatlaika beigām Dmitrijs Kurgiševs panāca 3:3, un nācās spēlēt pagarinājumu. Tajā uzvarētājs netika noskaidrots, bet garā pēcspēles metienu sērijā uzvaras nesošo metienu realizēja Straupe.

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 60 punktiem 44 spēlēs pakāpās uz ceturto vietu.