Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ilglaicīgu izbraukuma spēļu sēriju pirmdien ar uzvaru sāka Rīgas "Dinamo", kas Krievijas galvaspilsētā skaistā cīņā ar 4:3 pieveica vairāku latviešu pārstāvēto Maskavas "Dinamo".

Tādējādi Rīgas "Dinamo" pirmo reizi sezonā izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, bet Maskavas "Dinamo" piedzīvoja tikai otro zaudējumu pamatlaikā savā laukumā.

Spēles gaitā rīdzinieki no 1:0 nonāca zaudētājos ar 1:3. Maskavas komandas pārsvars vienubrīd otrajā periodā varēja kļūt vēl lielāks, jo mājiniekiem bija nospiedošs pārsvars. Tomēr Rīgas "Dinamo" lauza spēles gaitu, ātri izlīdzināja rezultātu, bet pēdējā periodā rīdzinieki guva arī uzvaras vārtus.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Pjotrs Ščastļivijs, bet pa vieniem Miks Indrašis un Gints Meija. Indrašim vārtu guvumā asistēja arī Rīgas "Dinamo" vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, kurš mačā atvairīja 32 metienus. Rīgas "Dinamo" hokejisti spēlē izdarīja tikai 20 metienus, taču ar to pietika, lai gūtu uzvaru.