Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" piedzīvoja zaudējumu šīs regulārās sezonas pēdējā mājas spēlē, tādējādi sarežģījot sev iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs.

"Dinamo" ar rezultātu 2:4 piekāpās Čeļabinskas "Traktor" hokejistiem. Pēdējās piecas regulārā čempionāta spēles rīdzinieki aizvadīs izbraukumā.

"Dinamo" šajā mačā izvirzījās vadībā 13.minūtē, kad Gints Meija precīzi meta vārtu augšējā stūrī. Otrā perioda septītajā minūtē pēc Oskara Cibuļska rupjas kļūdas Fransis Parē izlīdzināja rezultātu, bet trīs minūtes vēlāk Konstanīns Panovs jau izvirzīja vadībā viesus. Tad Džefs Delorjē neredzēja tālu metienu, kuru izpildīja Maksims Kondratjevs, rezultātam kļūstot 1:3.

Četras minūtes pirms perioda beigām Kristaps Sotnieks vienus vārtus atspēlēja, kad laboja Rodrigo Ābola neveiksmīgo metienu. Pēdējā periodā "Dinamo" izdarīja lielu spiedienu uz pretinieku vārtiem, taču ripa vārtos nelidoja. Pēdējā sekundē Martins Ružička raidīja ripu tukšos vārtos.

Rietumu konferencē Rīgas "Dinamo" ar 71 punktu 55 mačos atrodas devītajā pozīcijā, par diviem punktiem atpaliekot no Ņižņijnovgorodas "Torpedo". Tiesa "Torpedo" trīs spēles ir rezervē.