Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien pie vēl vienas skaistas uzvaras tika Rīgas "Dinamo", kas viesos atspēlēja divu vārtu deficītu un ar 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) pieveica Bratislavas "Slovan".

Tādējādi rīdzinieki izcīnīja piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs, kas visas aizvadītas oktobrī. Savukārt "Slovan" ar zaudējumu pārtrauca četru uzvaru sēriju. Bratislavas komandai tas gan bija tikai otrais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs.

Tāpat Rīgas "Dinamo" pēc uzvaras nostiprinājās Rietumu konferences trešajā vietā un visas līgas piektajā vietā.

Pirmā perioda 13.minūtē Tomašs Netiks pirmo reizi pārspēja "Dinamo" vārtu vīru Mikaelu Telkvistu, otrā perioda otrajā minūtē Mihels Mikliks panāca jau 2:0 mājinieku labā, bet tad jau pēc nepilnām divām minūtēm Rīgas "Dinamo" slovāku uzbrucējs Marcels Hosa apbēdināja savus tautiešus - 1:2.

Otrā perioda vidū Rīgas "Dinamo" nonāca nepatīkamā situācijā, jo pusminūtes laikā noraidījumus sapelnīja Arvīds Reķis, Andris Džeriņš un Kristaps Sotnieks. Tomēr lielo vairākumu "Slovan" izmantoja tikai reizi (vārtus guva Martins Štainohs), bet līdz pārtraukumam Mets Robinsons un Kails Vilsons izlīdzināja rezultātu 3:3. Uzvaras vārtus rīdziniekiem pēdējās trešdaļas septītajā minūtē guva Robinsons.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi.