Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta jaunās sezonas otrajā spēlē pirmo zaudējumu piedzīvojaRīgas "Dinamo", kas pirmdien, 8.septembrī, "Arēnā Rīga" ar 2:5 (0:0, 2:3, 0:2) piekāpās Jāņa Sprukta pārstāvētajai vienībai Jaroslavļas "Lokomotiv".

Pēc ne pārāk izteiksmīga pirmā perioda Rīgas "Dinamo" otrās trešdaļas sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, taču jau līdz perioda bigām bija nonākuši iedzinējos ar vienu vārtu deficītu - 2:3.

Trešajā periodā vārtus guva tikai viesi, palielinot pārsvaru līdz trim vārtiem - 2:5.

Kā zināms, pirmajā sezonas spēlē rīdzinieki pārspēja Minskas "Dinamo", bet "Lokomotiv" izbraukumā zaudēja Sanktpēterburgas SKA.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi!