Rīgas "Dinamo" hokeja komanda otrdien, 26. decembrī, Špenglera kausa izcīņas atklāšanas spēlē piedzīvoja smagu zaudējumu, ar 1:6 (0:3, 1:1, 0:2) piekāpjoties Šveices izlasei.

Cerības uz labvēlīgu spēles iznākumu Rīgas "Dinamo" tika atņemtas jau spēles sākumā, kad mača 13. minūtē rezultāts bija 3:0 Šveices izlases labā.

Spēli iesākuši ar pamatīgu ofensīvu, šveicieši pirmos divus vārtus guva ar divu minūšu intervālu – vispirms Jāni Kalniņu otrajā minūtē pārspēja Ēriks Blūms, bet ceturtajā Rafaels Diass. Pēc otro vārtu zaudējuma Kalniņa vietā Rīgas "Dinamo" vārtos nāca Mants Armalis, kuru Damjens Brunners pārspēja 13. minūtē, panākot 3:0 Šveices izlases labā.

Ceturtos Dominiks Šlumpfs guva, atjaunojot trīs vārtu pārsvaru – 4:1, jo neilgi pirms tam Miks Indrašis skaisti realizēja vairākumu, pārspējot Leonardo Dženoni. Tie gan palika rīdzinieku vienīgie vārti šai spēlē.

Šveices izlase vēl divus vārtus guva trešajā periodā, bet rīdzinieki tā arī nespēja atrast pretargumentus šveiciešu spēles stilam un turnīru iesāka ar graujošu zaudējumu 1:6.

Plašāku spēles aprakstulasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!