Spēli rīdzinieki iesāka veiksmīgi un jau septītajā minūtē Metjū Karls pēc Džeimija Džonsona un Mika Indraša piespēlēm atklāja rezultātu, realizējot vairākumu. Septiņas minūtes vēlāk Rīgas "Dinamo" komanda izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pēc Māra Bičevksa piespēles Gints Meija ieraidīja ripu vārtos.

Otrajā trešdaļā Maskavas komandas hokejistiem vienus vārtus izdevās atgūt - Andrejs Mirnovs no centra izdarīja metienu vārtu virzienā, bet Latvijas kluba vārtsargs Māris Jučers kļūdījās, un ripa ieslīdēja vārtos. Tomēr noslēdzošās, trešās trešdaļas piektajā minūtē Indrašis atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, pēc Karsuma un Džonsona piespēlēm triecot ripu vārtu tīklā. Trīs minūtes vēlāk ātrajā uzbrukumā Džonsons piespēlēja Indrašim, kurš bija precīzs vēlreiz. Rīdzinieki ripu vārtos dabūja arī sesto reizi, bet tiesnesis devās skatīties video, un pārliecinājās, ka pirms vārtu guvuma bija pārkāpums.

Spēles izskaņā noraidījumus saņēma Elvijs Biezais un Aleksandrs Ņiživijs, un lielo vairākumu maskavieši ātri izmantoja, precīzi metot Sergejam Koņkovam. Tikmēr pēdējā minūtē Dominiks Graņaks Maskavas "Dinamo" komandai guva vēl vienus vārtus un mačs noslēdzās ar 5:3 Rīgas vienības labā.

Pēc mača abas komandas izdarīja pēcspēles metienus, kuros ar 3:2 pārāki bija Maskavas "Dinamo" spēlētāji. Rīdziniekiem "bullīšus" realizēja Robs Šremps un Bičevksis.

Atgādinām, ka otrdien Rīgas komanda ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pārspēja Maskavas "Spartak" vienību, veiksmīgi sākot šo turnīru. Šajā mačā rokas savainojumu guva Latvijas uzbrucējs Raitis Ivanāns, kurš atgriezīsies Rīgā, lai veiktu pārbaudes.

Piektdien Rīgas "Dinao" spēkosies ar  Ņižņijnovgorodas "Torpedo", bet 18.augustā notiks spēles par vietām.

Rīgas "Dinamo" sastāvs dalībai turnīrā Ņižņijnovgorodā:

Vārtsargi: #31 Mikaels Telkvists, #37 Māris Jučers

Aizsargi: #13 Guntis Galviņš, #9 Krišjānis Rēdlihs, #23 Metjū Karls, #11 Kristaps Sotnieks, #44 Oskars Cibuļskis, #14 Jēkabs Rēdlihs, #6 Arvīds Reķis, #2 Rodrigo Laviņš, #5 Mārtiņš Porejs

Uzbrucēji: #15 Mārtiņš Karsums, #3 Džeimijs Džonsons, #70 Miks Indrašis, #17 Aleksandrs Ņiživijs, #32 Robs Šremps, #22 Aleksandrs Žirū, #21 Roberts Bukarts - #73 Niklass Luceniuss, #81 Raitis Ivanāns, #55 Elvijs Biezais, #18 Andris Džeriņš, #87 Gints Meija, #95 Juris Upītis, #96 Māris Bičevskis, #79 Gunārs Skvorcovs, #75 Ģirts Ankipāns, #83 Miks Lipsbergs.