Spēle sāksies pulksten 18:30 pēc Latvijas laika.

Sērijā līdz četrām uzvarām rīdzinieki ir vadībā ar 3-1 un uzvaras gadījumā otrdienas spēlē nodrošinās iekļūšanu nākamajā kārtā jeb KHL Gagarina kausa ceturtdaļfinālā.

Rīgas "Dinamo" uz Krieviju izlidoja pirmdien pēcpusdienā. Latvijā palika jau svētdien nespēlējušais Marks Hartigans, bet uz Krieviju devās trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 15 uzbrucēji. Kopā ar visiem svētdien spēlējušiem hokejistiem devies arī vārtsargs Edgars Lūsiņš, kā arī Jānis Andersons, Vitālijs Karamnovs, no "Liepājas metalurga" izsauktais Gints Meija, no slimības atlabušais Juris Štāls un arī aizsargs Arvīds Reķis, kurš atgūstas no rokas savainojuma.

Atgādinām, ka pagājušajā trešdienā sērijas pirmajā spēlē izbraukumā rīdziniekiem pagarinājumā uzvaru ar 2:1 atnesa Oskars Cibuļskis, bet ceturtdien Znaroka vadītā komanda revanšējās savā laukumā ar 8:4.

Savukārt sestdien asumiem bagātā spēlē "Arēnā Rīga" ar 5:1 pārāki bija rīdzinieki, atgūstot vadību visā sērijā, bet svētdien spraigā cīņā pagarinājumā Rīgas klubs vēlreiz uzvarēja ar 2:1, pietuvojoties iekļūšanai ceturtdaļfinālā.

Nepieciešamības gadījumā, Rīgas un Maskavas komandu dueļa sestā spēle 3.martā ieplānota "Arēnā Rīga", bet septītā spēle - 5. martā Maskavā.

KHL regulārā čempionāta vērtējumā Rīgas "Dinamo" ierindojās septītajā vietā Rietumu konferencē, bet Maskavas "Dinamo" bija otrā Rietumu konferencē. KHL pirmajās divās sezonās rīdzinieku ceļi jau krustojušies ar tagadējā Maskavas "Dinamo" priekšgājējiem. Pirmajā sezonā pirmajā kārtā Rīgas "Dinamo" ar 0-3 zaudēja Maskavas "Dinamo", savukārt pagājušajā sezonā pirmajā kārtā rīdzinieki sensacionāli ar 3-1 uzvarēja vienus no galvenajiem favorītiem Sanktpēterburgas SKA un pēc tam sērijā ar 1-4 zaudēja Znaroka un Vītoliņa trenētajam Balašihas MVD, kas vēlāk apvienojās ar Maskavas "Dinamo".

Pirms sezonas Rīgas "Dinamo" vadība kā mērķi komandai noteica iekļūšanu Gagarina kausā, bet pēc šī mērķa realizēšanas noteikts iekļūt Gagarina kausa finālā.