Viktora Bļinova piemiņas turnīra spēlē pirmdien vārtus guva Latvijas uzbrucējs Aleksejs Širokovs, tomēr viņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Habarovskas "Amur" ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) zaudēja šī turnīra saimniecei Omskas "Avangard".

Šajā mačā Širokovs 18.minūtē atklāja spēles rezultātu.

Savukārt cits Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Cipulis šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Abi Latvijas hokejisti spēlēja otrajā uzbrucēju trijniekā.

Vēl "Amur" ar precīzu metienu izcēlās Sergejs Piskunovs, bet "Avangard" labā visus trīs vārtus guva Jaromirs Jāgrs.

Tikmēr citā turnīra spēlē pirmdien Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētais klubs Novosibirskas "Sibirj" ar rezultātu 6:0 (1:0, 2:0, 3:0) pārliecinoši pieveica Novokuzņeckas "Metallurg", kurā spēlē cits Latvijas aizsargs Aleksandrs Jerofejevs.

Šajā mačā Pujacs ar rezultativitāti vai soda minūtēm neizcēlās, savukārt Jerofejevs nopelnīja četras soda minūtes, turklāt "Sibirj" realizēja abus šos skaitliskos vairākumus.

"Sibirj" rindās trīs vārtus guva Ilka Heikinens, divi precīzi metieni izdevās Vjačeslavam Belovam, bet vēl vienus vārtus guva Maksims Krivonožkins.

Kā ziņots, jaunais KHL čempionāts sāksies 8.septembrī, kad pēdējo divu sezonu Gagarina kausa ieguvēji Kazaņas "Ak Bars" savā laukumā uzņems Maskavas "Dinamo", ko trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.