Pie pārliecinošas uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ceturtdien tikusi latviešu speciālista Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas savā laukumā ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja šosezon atzīstamu sniegumu demonstrējošo Maskavas CSKA.

Tādejādi "Torpedo" hokejisti izcīnījuši jau savu piekto uzvaru pēc kārtas.

Mača rezultātu jau septītajā minūtē atklāja soms Jarko Imonens, bet jau otrā perioda pirmajā minūtē pārsvaru dubultoja Vadims Homickis. Savukārt trešo ripu viesu vārtos dueļa 33.minūtē ieraidīja vēl viens soms Sakari Salminens.

"Torpedo" vārtsargs Ivans Kasutins šajā mačā tika galā ar visiem 32 pretinieku metieniem.

Pateicoties uzvarai, "Torpedo" ar 23 spēlēs izcīnītiem 43 punktiem atrodas Rietumu konferences piektajā vietā. Tikmēr CSKA ar 54 punktiem ir otrā.