Ceturto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs svētdien izcīnīja latviešu speciālista Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komanda, kas izbraukumā ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja līgas jaunpienācējus "Soči".

Pirmās trešdaļas vidū viesus vairākumā vadībā izvirzīja soms Jarko Immonens, tomēr otrās trešdaļas astotajā minūtē 1:1 panāca Aleksandrs Ščerbina. Uzvaras vārtus "Torpedo" rindās guva cits soms Peteri Nokelainens, kurš bija precīzs trešās trešdaļas devītajā minūtē.

Ņižņijnovgorodas klubs jau pēdējos septiņus mačus pēc kārtas noslēdzis ar vienu vārtu starpību, šajā laikā gūstot piecus panākumus.

Tikmēr "Soči" komanda piedzīvojusi trešo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs. Nākamo maču vienība aizvadīs trešdien savā laukumā pret Latvijas klubu Rīgas "Dinamo".

Rietumu konferences kopvērtējumā "Torpedo" ar 40 punktiem 22 spēlēs ieņem piekto vietu, bet "Soči" ar 16 punktiem 18 mačos atrodas pēdējā - 14. - pozīcijā.